Osoby zatrudnione w Kancelarii pomagają w odzyskiwaniu należności pieniężnych, ruchomości a ponadto nieruchomości. 2. Z ofertą Kancelarii można zapoznać się na stronce arturdembny.pl. 3. Kancelaria Adwokacka Artura Dembnego specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy w kwestiach prawnych.

Kancelaria Adwokacka założona przez Artura Dembnego – adwokat Ostrzeszów, Kępno – specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy w kwestiach prawnych zarówno dla klientów indywidualnych a także dla firm, zapewniając pełne wsparcie w najtrudniejszych sprawach.

Specjalnością kancelarii jest:
– Prawo karne – obrona osób oskarżonych, reprezentacja w śledztwach i dochodzeniach, profesjonalna pomoc w postępowaniach wykonawczych i w przypadku aresztowań.
– Prawo cywilne – domeną kancelarii Artura Dembnego są przede wszystkim sprawy majątkowe, sprawy rzeczowe a ponadto sprawy spadkowe, w tym również dochodzenie roszczeń i żądań.
– Windykacja – osoby zatrudnione w Kancelarii zajmują się pomocą w odzyskiwaniu należności pieniężnych, ruchomości a do tego nieruchomości na drodze sądowej oraz polubownej.
– Obsługa prawna firm- całościowa obsługa firm, w tym spółek – ich przekształcanie, zakładanie, obsługa istniejących podmiotów, likwidacja.

Pan Artur adwokat Ostrzeszów, Oleśnica, Krotoszyn, Wieruszów – z ofertą Kancelarii osoby zainteresowane mogą zapoznać się na stronie arturdembny.pl.