Weekend Księgarń Kameralnych

Posted on Posted in Uncategorized

 W tym roku ponownie dołączamy do organizowanego w całej Polsce Weekendu Księgarń Kameralnych 2019. To ogólnopolskie święto kameralnych księgarń organizowane, z okazji Światowego Dnia Książki, już po raz trzeci.  W dniach 26 – 27 kwietnia w księgarni zostaną zorganizowane bezpłatne warsztaty i zabawy dla najmłodszych promujące czytelnictwo. 

W tym roku zapraszamy na następujące wydarzenia:

  • W piątek 26 kwietnia o 17.00  szkolenie dla dzieci w wieku przedszkolnym “Mały Ratownik”, organizowane  przy współpracy z Twój Ratownik i wydawnictwem Dwukropek. Inspiracją do takich zajęć stała się książka dla dzieci Łukasz ratuje misia, czyli jak udzielać pierwszej pomocy” autorstwa – Izabeli Michta z ilustracjami Anny Gensler, w której dzieci uczą się jak reagować w nagłych wypadkach i udzielać pomocy poszkodowanym.
  • W sobotę 27 kwietnia o godz. 11.00 na Kreatywnej Poczytance, dzieci w wieku 2- 5 lat zapoznają się z pracą księgarki, odkrywając skarby z książki “Pan Kuleczka”, Wojciecha Widłaka.
  • W sobotę 27 kwietni o 12.00 zapraszamy całe rodziny do wspólnego tworzenia ogrodu przed Baja Book. Można przynieść swoje sadzonki, cebulki, ozdobne kamyczki.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, obowiązują zapisy mailowo: kontakt@bajabook.pl. Zapraszamy