Warsztaty weterynaryjne KOTY

Posted on Posted in Uncategorized

W ramach obchodów Dnia Kota, zapraszamy w sobotę, 23 lutego na godz. 15.05 na warsztaty weterynaryjne.

17 lutego jak co roku obchodzimy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji postanowiliśmy wszystkim chętnym fanom kota umilić i ten dzień i w przyjemnej atmosferze spotkać się z przedstawicielami tego gatunku. Uprzejmy Łoś zawita do nas, naturalnie z kocimi czworonogami.
Na warsztatach poruszymy kwestie kociego zdrowia, dotkniemy kwestie charakteru, obalimy kilka stereotypów. Porozmawiamy o potrzebach kociego domownika w każdym wieku, wspomnimy o rasach i dobroczynnych skutkach mieszkania wspólnie. Zapytamy o Wasze doświadczenia, porozmawiamy o kocich przyjaciołach innych gatunków.
Zademonstrujemy oczywiście jak samodzielnie badać pupila w domu, a jak to robi w gabinecie lekarz i co możemy zrobić, żeby ułatwić to zadanie, a z pewnością nie przeszkodzić.

Zapraszamy małych ‘człowieków’ od lat 5 oraz chętnych opiekunów. Jak zawsze ze względu na dobrostan obecnych na warsztatach zwierząt obowiązuje limit miejsc.

Wstęp: 30 zł/dziecko i 10 zł/opiekun w przedpłacie. Płatność na miejscu kartą lub gotówką lub przelew na konto Baja Book ING 40 1050 1025 1000 0092 5765 1530, tytułem imię, nazwisko dziecka, koty.
W dniu warsztatów, w miarę wolnych miejsc platność 35 zł/dziecko i 15 zł/opiekun.

Zapisy na adres: kontakt@bajabook.pl, tel 508 176 164 lub na messengerze,
podając ilość uczestników, imiona oraz wiek oraz telefon kontaktowy.