Warsztaty mydełkowe

Posted on Posted in Uncategorized

Wraz z Lavendowa Dolina zapraszamy dzieci od lat 5 na warsztaty tworzenia wspaniale pachnących lawendą mydeł w różnych kolorach i kształtach.
Dzieci z pomocą animatora wykonają naturalne mydełka glicerynowe według własnego pomysłu, samodzielnie dobierając kształt, kolor oraz różnego rodzaju dodatki. Jest to nie tylko super zabawa ale także mini lekcja chemii i fizyki.
Podczas zajęć rozmawiamy z dziećmi na temat prawidłowego przestrzegania zasad higieny. Pokazujemy także w jaki sposób powstają ekologiczne mydła na bazie olejów naturalnych.
Podczas zajęć zapewniamy:
wszystkie niezbędne materiały do produkcji mydeł
pomoc doświadczonych animatorów przy tworzeniu

Na koniec warsztatów każde dziecko samodzielnie zapakuje mydełko dekorując według własnej inwencji etykietkę dla osoby, którą chciałoby obdarować swoim wyrobem.
Warsztaty mydlane rozwijają kreatywność uczestników, dają mnóstwo radości i satysfakcji. Dzieci uczą się zaradności, cierpliwości oraz dokładności.
Wykonane przez dzieci mydełka mogą być świetnym oryginalnym prezentem n Dzień Babci i Dziadka.
Bazy mydlane z których dzieci tworzą mydełka posiadają badania dermatologiczne akredytowanego laboratorium dokumentujące, iż jest bezpieczna i nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających.
Czas trwania zajęć: 90 minut.
Koszt: 30 zł / dziecko w przedpłacie na miejscu lub na konto
w dniu warsztatów 35 zł / dziecko
Sobota 19 stycznia godz 12.00
zapisy na miejscu, kontakt@bajabook.pl, messenger lub tel 508 176 164
Zapraszamy