warsztaty weterynaryjne PSZCZOŁY

Posted on Posted in Uncategorized

Początek jesieni to pora na absolutnie fantastyczne spotkanie z Uprzejmym Łosiem oraz Miodową Manufakturą i jej przedstawicielami. Będą pszczoły, będą ule, będzie o bartniku i narzędziach oraz wosku pszczelim. Będzie naturalnie o samym miodzie z degustacją włącznie i jak zwykle na naszych spotkaniach ze zwierzętami … będzie spora dawka profesjonalnych terminów takich jak podkurzacz czy truteń. Dowiemy się na przykład jak pszczoły znajdują drogę do ula oraz czy np. widzi wszystkie kolory. Ubaw naukowy jak zawsze gwarantowany. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia wraz z opiekunami, rodzicami, dziadkami oraz kolegami.

O prowadzących:

*Magdalena Kozerska/ Miodowa Manufaktura: W 2013 r. wzięła udział w swoim pierwszym miodobraniu i postanowiła zająć się pszczelarstwem. Wiosną 2015 r. założyła pasiekę Miodowa Manufaktura i postawiła w Warszawie pierwsze ule z rodzinami pszczelimi. W czerwcu 2016 r. ukończyła Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli. Poza prowadzeniem pasieki postanowiła zająć się propagowaniem pszczół i produktów ulowych oraz edukacją pszczelarską.
www.facebook.com/miodowamanufaktura

*Pszczoły

*Organizatorzy warsztatów weterynaryjnych i przedstawiciele gabinetu weterynaryjnego Uprzejmy Łoś.
– Dlaczego my?
” Realizujemy nasze autorskie spotkania od 2013, udzieliliśmy wywiadów w stacjach radiowych, napisano o nas w pro-dziecięcych magazynach oraz w prasie branżowej. Wygraliśmy ( sic!) główną nagrodę w kategorii Przyroda, za najbardziej rozwojową inicjatywę edukacyjną dla dzieci wg portalu CzasDzieci.pl
Chyba warto 🙂 ”
www.facebook.com/UprzejmyLosKIDS
uprzejmyloskids.wixsite.com/uprzejmyloskids

Tradycyjnie już, ze względu na komfort uczestników oraz zwierząt ilość uczestników jest ograniczona. Prosimy więc o zgłoszenia drogą mailową ( kontkt@bajabook.pl) podając dane osobowe oraz wiek, a także nr kontaktowy.

Data: 6 października ( sobota), godz. 13

Wstęp: 30 zł/dziecko i 10 zł/opiekun w przedsprzedaży, w dniu warsztatów 35 zł/dziecko i 10 zł opiekun

Prosimy o zakup wejściówek wczesniej – na miejscu w Baja Book – płatność gotówką lub kartą lub przelewm na konto bankowo Baja Book ING 40 1050 1025 1000 0092 5765 1530 w tytule pszczoły i nazwisko dziecka 🙂

Pamiętajcie też, że wysyłając zgłoszenie wyrażacie zgodę na dokumentację fotograficzną uczestników warsztatów.

PS. Nie wahajcie się zapraszać zwierzolubnych znajomych. Niech wiedzą 🙂